Nieudana próba przejechania funkcjonariusza Straży Rybackiej

Nieudana próba przejechania funkcjonariusza Straży Rybackiej

——

Data Wydarzenia: 1 listopada, 2021;
Miejsce: Powiat Żywiecki.

——

Do dramatycznej sytuacji doszło podczas akcji zarybiania jednej z górskich rzek na terenie powiatu żywieckiego. Strażnicy zauważyli dwóch mężczyzn wydobywających żwir z wód powierzchniowych, co według prawa wodnego obowiązującego w naszym kraju jest nielegalne. Skierowali się więc w ich kierunku, by dokonać interwencji.

Niespodziewanie jeden ze złodziei wsiadł prędko do samochodu i ruszył nim gwałtownie prosto na idącego strażnika. Całe szczęście funkcjonariuszowi udało się w ostatniej chwili odskoczyć w bok, dzięki czemu uniknął potrącenia. Przy czym nie ma tutaj mowy o pomyłce – zajście wraz z numerem tablicy rejestracyjnej pojazdu nagrało się na kamerce typu GO PRO umocowanej do munduru strażniczego.

Strażnicy zatrzymali drugiego mężczyznę i oddali go w ręce policjantów z miejscowości Rajcza, którzy poprowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.