Niecodzienna akcja służb GOPR

Niecodzienna akcja służb GOPR

——

Data Wydarzenia: 5 grudzień, 2021;
Miejsce: okolice Klimczoka;

——

W niedzielę 5 grudnia do dyżurnych GOPR stacjonujących w Stacji Ratunkowej na Klimczoku dotarło zgłoszenie w osobliwej sprawie. Pewien mężczyzna w starszym wieku poprosił o pomoc – jego pojazd zakopał się w głębokim śniegu, przez co nie mógł kontynuować podróży do kilku prywatnych domów ulokowanych w trudno dostępnym terenie górskim.

Ratownicy chętnie ruszyli na ratunek. Wyjechali do niego quadem, którym przetransportowali go we wskazane miejsca, a następnie przy użyciu technik linowych pomogli mu dostać się do każdej z posesji. Po zrealizowaniu naglących obowiązków, służby GOPR wyciągnęli pojazd mężczyzny z zaspy, by mógł on ruszyć w dalszą drogę i dalej wypełniać swoją misję.

Oczywiście, prosimy traktować powyższą akcję z przymrużeniem oka.

Z okazji Mikołajek wszystkim czytającym życzymy dużo szczęścia i spełnienia marzeń w postaci wyczekiwanych prezentów!

fot. GOPR Beskidy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.