Narciarstwo biegowe - Polonijne Mistrzostwa na Kubalonce

Narciarstwo Biegowe – Polonijne Mistrzostwa na Kubalonce

Narciarstwo biegowe - Polonijne Mistrzostwa na Kubalonce

Data Wydarzenia:  19-20 grudnia, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Ci, którzy szukają sportowych emocji przed świętami, z pewnością ucieszą się na wieść, że na Kubalonce odbędą się Międzynarodowe Polonijne Mistrzostwa w Narciarstwie Biegowym! To już druga edycja zawodów organizowanych w Wiśle przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska wraz z Polskim Komitetem Olimpijskim.

Międzynarodowe Polonijne Mistrzostwa w Narciarstwie Biegowym to jedyna w regionie impreza sportowa o tak wysokiej randze, w której wystąpić mogą tylko Polacy mieszkający na co dzień za granicą naszego kraju. W dwudniowych zmaganiach udział biorą młodsi i starsi sportowcy specjalizujący się w stylu klasycznym oraz dowolnym. Warto wspomnieć, że zawody spełniają wszelkie wymogi FIS, czyli Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Zachęcamy do kibicowania przedstawicielom Polonii! Międzynarodowe Polonijne Mistrzostwa w Narciarstwie Biegowym na Kubalonce potrwają dwa dni, od 19 do 20 grudnia. Oficjalne zakończenie Mistrzostw i uhonorowanie zwycięzców nastąpi w środę 21 grudnia.

fot. Miasto Wisła – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.