Na Puchar Świata dojedziemy bez trudu!

Na Puchar Świata dojedziemy bez trudu!

——

Data Wydarzenia: 3 grudzień, 2021;
Miejsce: Wisła.

——

W piątek 3 grudnia rozpoczynają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich – na skoczni w Wiśle wystąpią światowej sławy skoczkowie. Z tak wielką międzynarodową imprezą wiąże się, oczywiście, kwestia transportu i dojazdów. Całe szczęście, remontowana od trzech lat droga wojewódzka numer 941 jest już całkowicie przejezdna, choć prace modernizacyjne jeszcze się nie zakończyły.

Burmistrz Miasta Wisła otrzymał od wykonawcy remontu zapewnienie, że w weekend 3-5 grudnia nie będzie żadnych utrudnień na trasie. Do tej pory usunięto ruch wahadłowy, co znacznie ułatwi przejazd na zawody narciarskie. Finalna część prac remontowych na Wiślance, wymagająca czasowego zamknięcia niektórych odcinków ulicy, zostanie wznowiona dopiero po Pucharze Świata, a ostatecznie przebudowa ma zostać zakończona tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Uroczyste otwarcie drogi DW 941 z udziałem zaszczytnych gości planuje się na 21 grudnia – ta informacja z pewnością ucieszy nie tylko kibiców, ale i również turystów wybierających się do Wisły na Sylwestra.

fot. UM Wisła

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.