Na kije, czyli rodzinne zawody w Nordic Walking

Na Kije, czyli rodzinne zawody w Nordic Walking

Na kije, czyli rodzinne zawody w Nordic Walking

Data Wydarzenia: 26 listopada, 2022;
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

Listopad w Beskidach kończymy na sportowo! Miasto Ustroń zaprasza całe rodziny do udziału w zawodach Nordic Walking pod nazwą Na Kije! To jedna z trzech rodzinnych imprez sportowych zaplanowanych przez Stowarzyszenie Power Active.

Nordic Walking to właściwie bardziej forma rekreacji niż sportu, popularna zwłaszcza wśród seniorów. Z tego powodu Miasto Ustroń zachęca do udziału w zawodach dosłownie każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowali dla zawodników pakiety startowe oraz słodką przekąskę na zakończenie wycieczki.

Na Kije, czyli rodzinne zawody Nordic Walking ze Stowarzyszeniem Power Active, odbędą się już w sobotę 26 listopada – start o godzinie 10:00. Więcej informacji na powyższym plakacie lub na stronie internetowej Miasta Ustroń.

fot. Miasto Ustroń – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.