Mysikrólik - ruszyła zbiórka na rozbudowę ośrodka

Mysikrólik – ruszyła zbiórka na rozbudowę ośrodka

Mysikrólik - ruszyła zbiórka na rozbudowę ośrodka

Data Wydarzenia: do 30 kwietnia, 2023;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W ostatnich dniach ruszyła zbiórka funduszy na rozbudowę bielskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. Wolontariusze i pracownicy z popularnego Mysikrólika proszą o pomoc w realizacji ich wspólnego marzenia, jakim jest zwiększenie ilości przyjmowanych zwierząt i niesienie im pomocy na większą skalę.

Mysikrólika nie trzeba nikomu przedstawiać. Od początku swojego istnienia ośrodek powoli poszerza zajmowane tereny własnymi siłami, jednak pogodzenie nagłych interwencji, opieki nad zwierzętami i codziennych kosztów utrzymania z pracami budowlanymi stało się dla pracowników niezwykle trudne. Z tego powodu powstała zbiórka pieniędzy, której celem jest uzbieranie aż 400 tysięcy złotych – taka kwota pozwoli na dokończenie zaplanowanej rozbudowy przed przyszłym sezonem zimowym.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w akcji! Zbiórka funduszy na rozbudowę Ośrodka Mysikrólik potrwa do końca kwietnia 2023 roku – link znajdziecie tutaj.

fot. Ośrodek Rehabilitacji Mysikrólik – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.