Muzyczne Show "Bajki Świata"

Muzyczne Show “Bajki Świata”

——

Data Wydarzenia: 21 listopada 2021, godzina: 17:00.
Miejsce: Oświęcim, Centrum Kultury.

——

Już w niedzielę 21 listopada w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy występ artystyczny dla młodzieży w postaci koncertu, sztuki teatralnej i performance jednocześnie o tematyce bajkowej. Nie zabraknie licznych atrakcji, dowcipnych dialogów, a przede wszystkim postaci z ulubionych bajek!

Zainteresowanych zapraszamy do zakupu biletów na niesamowite widowisko o godzinie 17:00 – dzieci do lat dwóch wchodzą za darmo, z miejscem na kolanach rodzica.

Artyści zabiorą najmłodszych w muzyczną podróż do krainy baśni wprost z ekranów telewizorów. Na scenie zobaczymy bohaterów z uwielbianych filmów i książek dla dzieci, np. z “Krainy Lodu” czy “Vaiany”, “Kubusia Puchatka”, “Tarzana”, “Małej Syrenki”, “Alladyna”. W bogatej oprawie wizualnej pośród dymu, baniek mydlanych i sztucznego śniegu dobrze znane postacie zaśpiewają najsłynniejsze piosenki ze swoich bajek wspólnie z maluchami – w końcu, która z dziewczynek albo ich mam nie zaśpiewała chociaż raz pamiętnego utworu “Mam tę moc”?

Koncert ma na celu rozwijanie zdolności muzycznych dzieci, rozwijanie zainteresowania śpiewem i grą na instrumentach, odprężenie oraz relaks, a także utrwalanie pozytywnych postaw moralnych, m.in. przestrzegania zasad lub bycia dobrym i sprawiedliwym.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.