Muzeum Historyczne - Europejskie Dni Dziedzictwa

Muzeum Historyczne – Europejskie Dni Dziedzictwa

Muzeum Historyczne - Europejskie Dni Dziedzictwa

Data Wydarzenia: 18 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej trwa 30. edycja Europejskich Dni Dziedzictwa, które w tym roku odbywają się pod wspólnym hasłem Połączeni Dziedzictwem. Już w najbliższy weekend 17 i 18 września zwiedzający będą mieli ostatnią szansę na to, by wziąć udział w specjalnie przygotowanych wykładach lub obejrzeć wystawy związane z tym wydarzeniem.

W ramach Europejskich Dni Dziedzictwa przedstawiciele Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej przygotowali niezwykle ciekawe propozycje wykładów historyczno-kulturowych. I tak:

  • w dniu 17 i 18 września w godzinach od 10:00 do 16:00 można obejrzeć wystawę Teka Wilno Ignacego Pinkasa;
  • w niedzielę 18 września o godzinie 10:00 odbędzie się wykład o nazwie Kopia Mistrza? O plastycznych inspiracjach Petra Michala Bohúňa;
  • 18 września o godzinie 12:00 rozpocznie się spacer historyczny z przewodnikiem wokół Zamku Książąt Sułkowskich;

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! Wstęp na wszystkie powyższe atrakcje przygotowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa jest bezpłatny w godzinach otwarcia Muzeum Historycznego.

fot. Muzeum Historyczne w Bielsku-BiałejBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.