Moto Żywiec - rozpoczęcie wakacji na motorach!

Moto Żywiec – rozpoczęcie wakacji na motocyklach!

Moto Żywiec - rozpoczęcie wakacji na motorach!

Data Wydarzenia: 3 lipca, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Niedawno rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi również sezon na motocykle. Z tej okazji grupa Moto Żywiec serdecznie zaprasza wszystkich fanów dwóch kółek na huczne ropoczęcie wakacji – w programie, oczywiście, wspólna przejażdżka, a także ciepły poczęstunek i pamiątki z imprezy.

Tegoroczne rozpoczęcie wakacji z Moto Żywiec odbędzie się tradycyjnie przy Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji Neptun o godzinie 11:00. Wspólny wyjazd na motocyklach rozpocznie się o godzinie 12:00 spod starego Tesco, gdzie będzie można zakupić bloczki do wymiany na kiełbaskę z grilla lub żurek po zakończeniu jazdy. Z kolei w trakcie imprezy kupić będzie można pamiątkowe blachy i koszulki z logo Moto Żywiec.

Nie zabraknie również okazji do pomocy innym – na miejscu dostępne będzie też stoisko, gdzie poprowadzona zostanie zbiórka charytatywna dla kilkuletniego Wiktorka Szczechowiaka chorego na SMA.

fot. Moto Żywiec – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.