Monika Borzym - koncert starych piosenek w COK

Monika Borzym – koncert starych piosenek w COK

Monika Borzym - koncert starych piosenek w COK

Data Wydarzenia: 17 listopada, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Zachęcamy do odwiedzin w Cieszynie, gdzie w Cieszyńskim Ośrodku Kultury (COK) wystąpi Monika Borzym, utalentowana wokalistka jazzowa młodego pokolenia. Podczas koncertu artystka zaprezentuje widzom najbardziej niezapomniane utwory zaliczane do polskiego dorobku kulturowego XX wieku.

Monika Borzym we współpracy z pianistą Krzysztofem Dysem odtworzyła stare piosenki i tchnęła w nie nowe życie swoim głosem. W trakcie koncertu w COK usłyszymy ponadczasowe melodie autorstwa Jerzego Peterburskiego czy Henryka Warsa z tekstami znanych polskich poetów – w repertuarze nie zabraknie takich nieśmiertelnych utworów jak np. Miłość Ci wszystko wybaczy, Nikt tylko Ty, Może tak może nie. Artyści przygotowali również niespodziankę w postaci piosenki Takie ciało propagującej ideę ciałopozytywności, którą specjalnie dla Moniki Borzym napisał Artur Andrus i Łukasz Borowiecki.

Na koncert starych piosenek w wykonaniu prześwietnej Moniki Borzym zapraszamy na salę widowiskową w COK w Cieszynie w dniu 17 listopada o godzinie 18:00. Więcej informacji na stronie cieszyńskiego Domu Narodowego.

fot. COK Dom Narodowy w CieszynieCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.