Mokre Sztafety na basenie w Cieszynie

Mokre Sztafety na basenie w Cieszynie

Mokre Sztafety na basenie w Cieszynie

Data Wydarzenia: 27 listopada, 2022;
Miejsce: Cieszyn;

——

To już druga propozycja na sportowe zakończenie listopada razem ze Stowarzyszeniem Power Active! Tym razem odwiedzimy basen na ulicy Ignacego Paderewskiego w Cieszynie, gdzie odbędą się Mokre Sztafety – do wspólnych zmagań zapraszamy całe rodziny z dziećmi!

Mokre Sztafety to towarzyskie zawody rodzinne, w których głównym celem jest wspólne przepłynięcie dystansu 10 kilometrów. Uczestnicy gotowi podjąć się wyzwania mogą liczyć na niespodzianki! Na basenie przygotowano specjalne pakiety startowe, a po zmaganiach odbędzie się dodatkowo piknik podsumowujący z poczęstunkiem i atrakcjami dla dzieci.

Basen w Cieszynie i Stowarzyszenie Power Active czekają! Na Mokre Sztafety zapraszamy w najbliższą niedzielę 27 listopada o godzinie 10:00.

fot. Miasto Ustroń – FB

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.