Mobilne Centrum Edukacji

Mobilne Centrum Edukacji zawita do Cieszyna!

Mobilne Centrum Edukacji

Data Wydarzenia: 8-9 sierpnia, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Mamy dla Was bardzo interesującą propozycję rozrywki dla dzieci! W dniach od 8 do 9 sierpnia do Cieszyna zawita Mobilne Centrum Edukacji, czyli nowoczesna, multimedialna przestrzeń do nauki poprzez wyśmienitą zabawę. Uczestnicy zaplanowanych zajęć przeżyją niezapomnianą przygodę, podczas której dowiedzą się czegoś nowego o najpiękniejszych zakątkach Polski.

Mobilne Centrum Edukacji zaprasza do szkoły, ale nie takiej zwykłej! Na dzieci czekają niezwykłe multimedialne atrakcje, które dostarczą ogromu radości i wiedzy jednocześnie. Będą m.in. :

  • interaktywne strefy edukacyjne;
  • humanoidalne roboty;
  • wirtualny wyścig kolarski w okularach VR;
  • tablety z aplikacjami do nauki;
  • multimedialne stoły do zabaw;
  • tradycyjne gry i zabawy;

Zainteresowane dzieci zachęcamy do odwiedzin w Mobilnym Centrum Edukacji w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr. 1 w Cieszynie w jednej z wyznaczonych godzin wejść. Jednym z organizatorów przedsięwzięcia jest organizacja Śląsk Cieszyński.

fot. Śląsk Cieszyński – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.