Młodociani przestępcy z bronią w ręku grozili ekspedientce

Młodociani przestępcy z bronią w ręku grozili ekspedientce

Młodociani przestępcy z bronią w ręku grozili ekspedientce

Data Wydarzenia:  11 maja, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W środę 11 maja doszło do wstrząsającego zdarzenia na pl. Chrobrego w Bielsku-Białej. Około godziny 15:00 młodociani przestępcy zaatakowali ekspedientki ze sklepu – najpierw rzucali groźby słowne, potem zaczęli strzelać z broni. Dwóch ze sprawców ujęła policja po obławie policyjnej, trzeciemu udało się uciec.

Sprawa zaczęła się w jednym ze sklepów przy ulicy 11 listopada. Według zeznań naocznego świadka trójka mężczyzn w wieku ok. 18-20 lat wtargnęła do lokalu, zaczęli krzyczeć na ekspedientki, a następnie jeden z nich wyciągnął wiatrówkę i oddał strzał w kierunku sprzedawczyń. Policja została niezwłocznie zawiadomiona o zajściu, a dzięki informatorowi dyżurny otrzymywał na bieżąco lokalizację podejrzanych. Młodociani przestępcy zostali ujęci w trakcie obławy na pl. Chrobrego, kiedy spacerowali beztrosko po mieście.

Niestety, podczas zatrzymania złapano tylko dwóch z trzech mężczyzn biorących udział w napaści. Ostatni ze sprawców jest poszukiwany przez policję, która na razie odmawia udzielania informacji dotyczących śledztwa.
Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.