Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej w Cieszynie

Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej w Cieszynie

Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej w Cieszynie

Data Wydarzenia: 18-19, 2022;
Miejsce: Cieszyn;

——

Wkrótce Cieszyn stanie się sportową stolicą Śląska! W dniach 18 i 19 czerwca na boiskach przy Kąpielisku Miejskim odbędzie się 7. edycja Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej dla kobiet i w formie mikstów – łączna pula przewidzianych za zwycięstwa nagród wynosi ponad 3000 złotych. Impreza organizowana jest przez cieszyński Wydział Sportu Urzędu Miejskiego oraz Śląski Związek Piłki Siatkowej.

Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej podzielone są na dwa dni rywalizacji: 18 czerwca grać będą panie, a 19 czerwca podziwiać będziemy mecze mikstów. Zapisać się można nawet w dniu zawodów. Najlepsze pary z turnieju otrzymają trofea, medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pierwsze cztery pary dostaną także karty podarunkowe od 150 do aż 600 złotych – ich łączna wartość wynosi aż 3000 złotych.

Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej w Cieszynie rozpoczną się w oba dni o godzinie 09:00. Dla zawodników przewidziano również ciepły posiłek, wodę i drobne upominki. 

fot. Sport Cieszyn

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.