Mistrzostwa Polski w Grillowaniu na Rynku w Wiśle

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu na Rynku w Wiśle

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu na Rynku w Wiśle

Data Wydarzenia: 25-26 czerwca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W dniach 25-26 czerwca na Rynku w Wiśle odbędzie się finał Mistrzostw Polski w Grillowaniu, podczas którego zmierzą się dwie drużyny profesjonalnych kucharzy wyłonione wcześniej w eliminacjach. Miłośnicy grilla z pewnością ucieszą się na wieść, że wydarzeniu towarzyszyć będzie wielki festiwal dla beskidzkich smakoszy – będą różne atrakcje, konkursy z nagrodami i, oczywiście, okazja do degustacji potraw. Start już o godzinie 10:30 w oba dni.

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu to jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń sezonu grillowego. Finaliści będą rywalizować w dwóch rundach, a ich zadaniem będzie stworzenie najlepszego dania z kiełbasą beskidzką w roli głównej. Oprócz śledzenia konkursowych zmagań, na uczestników imprezy na Rynku w Wiśle czeka wiele niespodzianek, w tym:

  • konkurs jedzenia kiełbasy beskidzkiej na czas;
  • bieg kelnerów;
  • warsztaty edukacyjne z zielarstwa;
  • degustacje potraw z Food Trucka;
  • gry zręcznościowe;

Mistrzostwa Polski w Grillowaniu na Rynku w Wiśle to wyjątkowa impreza dla prawdziwych miłośników grilla, z której z pewnością nikt nie wyjdzie głodny.

fot. Duda – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.