Mistrzostwa Polski U20

Mistrzostwa Polski U20 – srebro dla Just Team

Mistrzostwa Polski U20

Data Wydarzenia: 7-9 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Kluby sportowe z Bielska-Białej nie odpuszczają przeciwnikom! Kamil Herzyk z bielskiego klubu Just Team wywalczył srebrny medal na 76. Mistrzostwach Polski U20, które z ramienia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki rozegrano w dniach od 7 do 9 lipca w Radomiu. To bardzo dobry wynik jak na tak młodego zawodnika.

Niespełna 19 -letni Kamil Herzyk na co dzień trenuje biegi na krótki i średni dystans, a jego trenerem w klubie Just Team jest Kamil Kos. Na Mistrzostwach Polski U20 Herzyk wystąpił w biegu na odległość 1500 metrów – swój dobry pod względem taktycznym start zakończył na drugim miejscu, co pozwoliło mu zdobyć srebrny medal.

Kamilowi Herzykowi z Just Team gratulujemy sukcesu na Mistrzostwach Polski U20, a pozostałym bielskim klubom życzymy podobnych osiągnięć!

fot. UM Bielsko-BiałaBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.