Mistrzostwa Polski Juniorów w łyżwiarstwie figurowym w Cieszynie

Mistrzostwa Polski Juniorów w łyżwiarstwie figurowym w Cieszynie

——

Data Wydarzenia: 21 – 23 styczeń, 2022;
Miejsce: Cieszyn.

——

Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, KS Cieszyn i władze miasta Cieszyna serdecznie zapraszają na zawody w łyżwiarstwie figurowym, które będą mieć miejsce na Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie. W tym roku odbędą się aż trzy wielkie imprezy dla łyżwiarzy i miłośników tej pięknej dyscypliny sportowej, kolejno w dniach 21, 22 i 23 stycznia. Wstęp wolny!

W Cieszynie rozegrają się zawody sportowe dla łyżwiarzy figurowych: Mistrzostwa Polski Juniorów 2022, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Polski Południowej i Puchar Cieszyna. Każde z nich realizowane będą w kilku klasyfikacjach i konkurencjach, tj.:

  • soliści – występy indywidualne w różnych kategoriach wiekowych m.in. Junior i Senior;
  • pary taneczne – występy w parach przy pokładzie muzycznym w różnych kategoriach wiekowych m.in. Junior i Senior;
  • pary sportowe – popisy umiejętności jazdy na łyżwach w różnych kategoriach wiekowych m.in. Junior i Senior;

Zapisy do zawodów zakończyły się, ale wciąż pozostają miejsca na trybunach dla publiczności, chcącej obserwować zawodników z bliska. Dodatkowo we wszystkich trzech dniach impreza będzie transmitowana na platformie YouTube przez Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego.

Dokładny harmonogram startów i regulamin wszystkich trzech turniejów znajduje się na stronie Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.