Mistrzostwa Polski dla kolarzy górskich z Enduro Trails

Mistrzostwa Polski dla kolarzy górskich z Enduro Trails

Mistrzostwa Polski dla kolarzy górskich z Enduro Trails

Data Wydarzenia: 26-27 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniach od 26 do 27 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Polski Garmin Enduro Trails, czyli prawdziwa gratka dla miłośników kolarstwa w wersji ekstremalnej! W ciągu dwóch dni na trasach zjazdowych typu enduro w Bielsku-Białej i w Szczyrku pojawią się najszybsi kolarze górscy nie tylko w Polsce, ale i też na świecie. Wydarzenie organizowane jest pod honorowym patronatem Prezydenta Bielska-Białej.

Mistrzostwa Polski Garmin Enduro Trails to zawody o naprawdę wysokiej randze, ponieważ są jedyną w naszym kraju okazją na zakwalifikowanie się do światowej serii enduro. Z tego powodu listy startowe po prostu pękają w szwach, a na beskidzkich trasach zjadowych typu enduro zobaczymy najszybszych kolarzy górskich na świecie. Popularność tej dyscypliny sportowej dodatkowo dodaje smaku całej rywalizacji.

Najwięksi fani ekstremalnych zjazdów rowerowych mogą obejrzeć wyścigi w ramach Mistrzostw Polski z bliska. Jak informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej, leśne loże dla kibiców obok trasy zawodów nie mają limitu miejsc, dlatego każdy może się czuć zaproszony do oglądania zmagań na własne oczy.

fot. Enduro Trails – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.