Military Festival w Ustroniu

Military Festival w Ustroniu – koncert piosenki żołnierskiej

Military Festival w Ustroniu

Data Wydarzenia: 23 lipca, 2022; 
Miejsce: Ustroń, powiat cieszyński;

——

W dniu 23 lipca w Ustroniu odbędzie się już 12. edycja Military Festival, podczas którego będzie można zobaczyć Galowy Koncert Piosenki Żołnierskiej i Pariotycznej. To wielkie wydarzenie o charakterze wojskowym organizują m.in. Miasto Ustroń i Miejski Dom Kultury Prażakówka pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Starosty Cieszyńskiego oraz Senatora RP Tadeusza Kopcia. Patronem medialnym jest stacja TVP3 Katowice.

Podczas Military Festival w Ustroniu usłyszymy wspaniały koncert piosenki żołnierskiej w wykonaniu artystów z polskich sił zbrojnych, w tym z oddziałów Marynarki Wojennej, Dowództwa Operacyjnego, Lotnictwa i Wojsk Lądowych. W ich repretuarze z pewnością nie zabraknie najbardziej popularnych pieśni legionowych, takich jak np. “Wojenko, Wojenko”, “My, Pierwsza Brygada” czy “Rozkwitały pąki białych róż”. Gwiazdą wieczoru i gościem specjalnym będzie tenor Sylwester Targosz-Szalonek.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Military Festival do Amfiteatru w Ustroniu – koncert piosenki żołnierskiej rozpocznie się już o godzinie 19:00. Wstęp wolny dla wszystkich!

fot. Miasto Ustroń – FBCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.