Mikołajki ze Sznupkiem w Żywcu

Mikołajki ze Sznupkiem w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 6 grudzień, 2021;
Miejsce: Żywiec.

——

W Bielsku-Białej Mikołaj wchodził przez okno przy pomocy strażaków. Natomiast w Żywcu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego żywieckiej Komendy Policji w towarzystwie pluszowego przyjaciela dzieci Sznupka odwiedzili małych pacjentów miejskiego szpitala. Nie zabrakło prezentów i wesołych uśmiechów najmłodszych na widok wielkiego, niebieskiego misia machającego do nich z ulicy.

Upominki dla dzieci w postaci maskotek oraz pluszaków ufundowali żywieccy mundurowi z własnej kieszeni. Do akcji włączyli się także Urząd Miasta, który ofiarował dodatkowo drobne słodycze i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Bielska-Białej, który z tej okazji przekazał odblaski wraz z książeczkami o tematyce bezpieczeństwa na drodze. Funkcjonariusze policji złożyli paczki na ręce pielęgniarek z oddziału dziecięcego.

Mikołajkowa akcja zakładała, rzecz jasna, umilenie małym pacjentom pobytu w szpitalu i sprawienie im radości w ten szczególny, przedświąteczny czas.

fot. KPP Żywiec

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.