5 grudnia: Mikołajki z Folklorem w Bielsku-Białej

5 grudnia: Mikołajki z Folklorem w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 5  grudnia; godzina: 11:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury.

——

Miasto Bielsko-Biała oraz Zespół Pieśni i Tańca Bielsko zapraszają na imprezę dla najmłodszych pt.: “Mikołajki z Folklorem”. Nie zabraknie zróżnicowanych, interesujących atrakcji, całość zaserwowana w klimacie świątecznym i folklorystycznym. Chętni proszeni są o przybycie do BCK w dniu 5 grudnia najpóźniej o godzinie 11:00. Obowiązują bilety dla dzieci, wejście jednego z rodziców jest całkowicie bezpłatne.

Na wydarzeniu rozgrywane będą różnorodne atrakcje, w tym gry oraz animacje prowadzone przez opiekunów w postaci zabaw tanecznych lub ruchowych. Oprócz tego punktualnie o 11:00 na spotkanie przybędzie Święty Mikołaj, który rozda dzieciom prezenty przygotowane i przyniesione wcześniej przez ich rodziców. Dodatkowym atutem imprezy jest dostępność fotobudki, gdzie najmłodsi będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z przyjaciółmi.

We współpracy z rodzicami z pewnością uda się zorganizować niezapomnianą imprezę mikołajkową dla dzieci!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.