6 grudnia: Mikołajki w MCK w Żywcu

6 grudnia: Mikołajki w MCK w Żywcu

——

Data Wydarzenia: 6  grudnia, godzina: 18:00; 2021.
Miejsce: Żywiec, Miejskie Centrum Kultury.

——

Dla najmłodszych lubiących teatr i występy artystyczne Miejskie Centrum Kultury w Żywcu przewidziało wspaniały wieczór mikołajkowy pełen beztroskiej zabawy. W dniu 6 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pt.: “Kot w butach”, na którym obecny będzie sam Święty Mikołaj! Wstęp wolny – wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!

Na dobry początek Mikołajek oraz świąt Bożego Narodzenia MCK Żywiec wystawi sztukę “Kot w butach”, czyli lubianą wersję znanej bajki, która zyskała sympatię dzieci na całym świecie. Ekipa żywieckiego Centrum Kultury z pewnością zadba o to, by na ustach wszystkich uczestników nigdy nie zabrakło wesołego uśmiechu. Po obejrzeniu spektaklu na najmłodszych czekać będą słodkie niespodzianki, a także największa atrakcja wieczoru – spotkanie ze Świętym Mikołajem.

To idealna propozycja dla dzieci lubiących bajki, baśniowe postacie, opowiadania i małe formy teatralne.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.