Miejsce Przyjazne Seniorom w Cieszynie

Miejsce Przyjazne Seniorom w Cieszynie

Miejsce Przyjazne Seniorom w Cieszynie

Data Wydarzenia: do 31 października, 2022; 
Miejsce: Cieszyn;

——

Od 1 października trwa przyjmowanie nominacji do 3. edycji konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom skierowanego do cieszyńskich instytucji i organizacji świadczących usługi dla osób starszych. Organizatorem akcji jest Cieszyńska Rada Seniorów i Burmistrz Miasta Cieszyna.

Celem konkursu jest promowanie placówek otwartych na potrzeby osób w podeszłym wieku. Do udziału mogą przystąpić instytucje publiczne lub niepubliczne, które prowadzą działalność edukacyjną, kulturalną, sportową, rekreacyjną czy zdrowotną z myślą o seniorach. Ponadto muszą spełniać także określone kryteria, m.in.:

  • posiadanie oferty dedykowanej dla seniorów, np. zniżki lub rabaty, wydarzenia specjalnie dla osób starszych;
  • posiadanie infrastruktury i wyposażenia dostosowanego do potrzeb seniorów;
  • kreowanie miejsc, z których korzystać mogą zarówno seniorzy, jak i osoby z pozostałych grup wiekowych;

Główną nagrodą w konkursie jest certyfikat Miejsce Przyjazne Seniorom, którym organizacje mogą się posługiwać w działaniach promocyjnych lub reklamowych przez rok po jego otrzymaniu. To wyróżnienie z pewnością doda prestiżu ofercie każdej instytucji i zachęci klientów do zapoznania się z nią.

Aby zgłosić nominację do konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom, należy wypełnić odpowiedni formularz i złożyć go w Urzędzie Miejskim w Cieszynie – osobiście, pocztą lub elektronicznie. Zgłoszenia można dostarczać tylko do 31 października. Więcej informacji na stronie internetowej Miasta Cieszyna.

fot. UM CieszynCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.