Międzynarodowe Spotkanie Cieślarów na górze Cieślar

Międzynarodowe Spotkanie Cieślarów na górze Cieślar

Międzynarodowe Spotkanie Cieślarów na górze Cieślar

Data Wydarzenia: 5 czerwca, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W dniu 5 czerwca już po raz jedenasty odbędzie się Międzynarodowe Spotkanie Cieślarów, czyli tradycyjne święto najbardziej popularnego nazwiska w Wiśle i jej okolicach. Do wspólnej zabawy zaprasza Burmistrz Miasta Wisła, honorowy patronat imprezy. Start wydarzenia o godzinie 12:00 na szczycie góry Cieślar.

Podczas tradycyjnych spotkań na granicy Polski i Czech spotykają się Cieślarowie z obu tych państw. Podczas festiwalu nie zabraknie licznych atrakcji dla rodzin z dziećmi ani zwyczajowych elementów, z jakich słynie Międzynarodowe Spotkanie Cieślarów. Będzie piknik rodzinny z lokalnymi specjałami kuchni beskidzkiej, koncert kapeli ludowej, sypanie Kopca Cieślarów, wpisanie do księgi i pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników. Z pewnością nikt nie będzie się nudził.

W trakcie imprezy do nabycia będą również pamiątki, np. koszulki z serduszkiem i widokówki upamiętniające uczestnictwo w 11. Międzynarodowym Spotkaniu Cieślarów.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.