Miasto ZmySŁÓW - festiwal kulturalny w Żywcu

Miasto ZmySŁÓW – wielki festiwal kulturalny w Żywcu

Miasto ZmySŁÓW - festiwal kulturalny w Żywcu

Data Wydarzenia: 19-25 września, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja cyklicznego wydarzenia Żywiec Miasto ZmySŁÓW, czyli interdyscyplinarnego festiwalu kulurowego z literaturą i muzyką w roli głównej. W ramach tygodniowej imprezy odbędzie się szereg warsztatów, wykładów oraz wystąpień związanych z szeroko pojętą sztuką i nie tylko.

Żywiec Miasto ZmySŁÓW to bardzo popularny festiwal kulturalny, który zasłużył sobie na stałe miejsce w kalendarzu wrześniowych wydarzeń regionalnych. Co roku przyciąga uwagę zarówno mieszkańców i turystów, jak i lokalnych instutucji kulturowych – podczas tegorocznej edycji spotkania muzyczne, artystyczne oraz literackie oferują m.in. Miejskie Centrum Kultury czy Żywiecka Biblioteka Samorządowa.

Festiwal kulturalny Żywiec Miasto ZmySŁÓW potrwa od 19 aż do 25 września. Dokładny harmonogram zaplanowanych spotkań i warsztatów znajdziecie na poniższym plakacie.

Miasto ZmySŁÓW - festiwal kulturalny w Żywcu

fot. Miejskie Centrum Kultury – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.