Miasto Bielsko-Biała udekorowane na święta

Miasto Bielsko-Biała udekorowane na święta

——

Data Wydarzenia: 2 grudzień, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia władze miasta Bielsko-Biała zapewniły wspaniałe dekoracje i ozdoby świąteczne na ulicach ku uciesze wszystkich mieszkańców. Nie zabraknie przepięknych drzewek bożonarodzeniowych, kolorowych bombek czy światełek, będzie także szopka, figury postaci znanych z bajek dla dzieci, a nawet żydowski świecznik.

Tradycyjnie na placu Chrobrego stanie sztuczna choinka miejska z mnóstwem dekoracji, jeszcze wyższa, piękniejsza i bardziej okazała niż w zeszłym roku, której uroczyste rozświetlenie odbędzie się w piątek 3 grudnia o godzinie 17:00. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne w postaci piosenek w wykonaniu zespołu z Miejskiego Domu Kultury, rozdawanie słodyczy najmłodszym, a także następna odsłona akcji zorganizowanej przez Radio Bielsko “Świeć przykładem – noś odblaski”, gdzie uczestnicy otrzymają darmowe odblaski.

Oprócz choinki w mieście pojawią się również inne elementy świąteczne. W najbliższych dniach na krzywym mostku nad rzeką Białą i na ul. 11 listopada zawieszone zostaną dekoracyjne przewiązki i łuki. Przy ul. Przechód Schodowy stanie figura Reksia, na placu Wolności wizerunki Bolka i Lolka, a na ul. ks. Stanisława Stojałowskiego posąg samego Mikołaja w saniach zaprzężonych w renifery.

Ozdoby powinny znaleźć się w mieście do 10 grudnia – z pewnością będzie na czym zawiesić oko!

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.