Męskie Granie 2022 - finałowy koncert w Żywcu

Męskie Granie 2022 – koncert finałowy w Żywcu

Męskie Granie 2022 - finałowy koncert w Żywcu

Data Wydarzenia: 26-27 sierpnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Powoli dobiega końca jeden z największych projektów muzycznych w Polsce. Mowa tutaj, oczywiście, o trasie koncertowej Męskie Granie 2022, której koncert finałowy odbędzie się tradycyjnie w rodzinnym Żywcu w otoczeniu wspaniałej beskidzkiej publiczności. Na scenie wystąpią same gwiazdy, w tym Dawid Podsiadło, Monika Brodka i inni.

Tegoroczny koncert finałowy w ramach Męskiego Grania potrwa aż dwa dni. W piątek 26 sierpnia wystąpi największa plejada gwiazd – będzie Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Meek oh Why?, Miuosh. Gościnnie pojawią się także legendarni artyści polskiej sceny muzycznej, czyli zespół Wanda i Banda czy Majka Jeżowska. Z kolei w sobotę 27 sierpnia na scenie zobaczymy m.in. Sobla, Korteza oraz Krzysztofa Zalewskiego i posłuchamy wyjątkowego koncertu piosenek Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu Krzysztofa Urbańskiego z gośćmi.

Na koncercie finałowym trasy koncertowej Męskiego Grania 2022 widzimy się już o godzinie 16:00 w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu. Informacje na temat biletów i kolejności występów artystów można odnaleźć tutaj.

fot. Męskie GranieŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.