Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej Fundacji Kropla Życia

Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej Fundacji Kropla Życia

Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej Fundacji Kropla Życia

Data Wydarzenia: 15-16 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W najbliższy weekend w Bielsku-Białej będziemy otwierać ludzkie serca na potrzeby innych! W dniach od 15 do 16 października w Hali pod Dębowcem odbędzie się już 10. edycja Memoriału im. Agaty Mróz-Olszewskiej organizowanego przez Fundację Kropla Życia. W ramach imprezy ku pamięci legendarnej polskiej siatkarki rozegrany zostanie turniej siatkówki, nie zabraknie też licznych wydarzeń towarzyszących.

Fundacja Kropla Życia to organizacja charytatywna wspierająca akcje krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepu szpiku w regionie poprzez sport, kulturę oraz edukację. Od dziesięciu lat organizuje wyjątkowy Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej, którego celem jest zachęcenie mieszkańców Bielska-Białej do oddawania krwi i przypomnienie młodemu pokoleniu postaci zmarłej na białaczkę siatkarki BKS.

W trakcie memoriału rozegrany zostanie towarzyski turniej siatkówki – w dwudniowych zmaganiach sportowych wezmą udział cztery drużyny. Oprócz tego imprezie towarzyszyć będzie także obowiązkowa akcja krwiodawstwa, warsztaty malarstwa emocjonalnego, symulacje wypadków drogowych z udziałem policji i straży pożarnej, występ Zespołu Śląsk oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy na Memoriał im. Agaty Mróz-Olszewskiej do Hali pod Dębowcem w sobotę 15 października już od godziny 11:00. Więcej szczegółów na stronie internetowej Fundacji Kropla Życia.

fot. Fundacja Kropla Życia – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.