Mikołajkowy spektakl dla dzieci w MCK Żywiec

MCK Żywiec – mikołajkowy spektakl dla dzieci

Mikołajkowy spektakl dla dzieci w MCK Żywiec

Data Wydarzenia: 6 grudnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——

Wciąż nie masz pomysłu na spędzenie ciekawych Mikołajek ze swoją pociechą? Nic straconego! MCK Żywiec zaprasza wszystkie dzieci na mikołajkowy spektakl teatralny pod tytułem Magiczny Świat Alicji. Wstęp wolny, a dodatkowo dla każdego przewidziano słodką niespodziankę!

Magiczny Świat Alicji to wyjątkowy spektakl organizowany przez MCK Żywiec w ramach akcji Mikołajki 2022, który pozwoli dzieciom zanurzyć się na chwilę w niezwykłej, zaczarowanej rzeczywistości. Dodatkową atrakcją będzie słodka niespodzianka, jaką organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika spektaklu.

Serdecznie zachęcamy dzieci do wizyty w MCK Żywiec w mikołajkowy wtorek 6 grudnia o godzinie 17:00! Wstęp wolny dla wszystkich!

fot. MCK ŻywiecŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.