Marek Kamiński - spotkanie w Książnicy Beskidzkiej

Marek Kamiński – spotkanie w Książnicy Beskidzkiej

Marek Kamiński - spotkanie w Książnicy Beskidzkiej

Data Wydarzenia: 17 listopada, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Specjalnie z myślą o entuzjastach podróży w ekstremalnych warunkach, Książnica Beskidzka organizuje spotkanie ze sławnym podróżnikiem, filozofem i innowatorem Markiem Kamińskim. Podczas promocji nowego wydania swojej książki polski obieżyświat opowie o własnej wyprawie w celu zdobycia obu biegunów, dzięki której został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.

Marek Kamiński to podróżnik ekstremalny o międzynarodowej sławie. Jako pierwszy na świecie zdobył biegun południowy i północny Ziemi bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz, co udało mu się osiągnąć w ciągu jednego roku. O tej właśnie wyprawie, o zmaganiach człowieka z niesprzyjającymi siłami natury, zwątpieniach i trudach podróży powstała już trzecia edycja bestsellera pod tytułem Moje Bieguny. Dzienniki z wypraw, której promocja nastąpi w trakcie spotkania w bielskiej Książnicy Beskidzkiej.

Zachęcamy czytelników do spotkania się z tak niezwykle inspirującym człowiekiem! Marek Kamiński odwiedzi Książnicę Beskidzką w czwartek 17 listopada o godzinie 17:00.

fot. Książnica Beskidzka / Marek Kamiński – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.