Maraton Halloween w bielskim Kinie Helios!

Maraton Halloween w bielskim Kinie Helios!

Maraton Halloween w bielskim Kinie Helios!

Data Wydarzenia: 28 października, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

W dniu 31 października obchodzone będzie coraz bardziej popularne w Polsce święto Halloween. Z tej okazji Kino Helios w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich miłośników straszydeł i potworów na nocny maraton filmowy. W repertuarze nie zabraknie najstarszniejszych horrorów wszech czasów oraz najbardziej obiecujących przedpremier.

W ramach Maratonu Halloween Kino Helios oferuje doskonały wybór tytułów, magię srebrnego ekranu i mroczną scenerię kinową. Do wyboru będą aż dwa zestawy filmów! W pierwszej sali obejrzymy kolejno Egzorcyzmy Siostry Ann, Smakosza Odrodzenie, Larwy i Nie Patrz w Dół, z kolei w drugiej zobaczymy Opętaną, Gości, Siedlisko Zła i Apokawixę.

Nocny Maraton Halloween w Kinie Helios odbędzie się już w piątek 28 października. W przypadku obu zestawów filmów seans rozpocznie się o godzinie 23:00, a potrwa do białego rana. To wspaniała okazja, żeby zarwać noc i spędzić kilka godzin w niepowtarzalnym klimacie.

fot. Nocne Maratony Filmowe w Kinie Helios – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.