Maja Chamot

Maja Chamot z KS Sprint ze złotym medalem

Maja Chamot

Data Wydarzenia: 7-9 lipca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Niedawno informowaliśmy o sukcesie Kamila Herzyka z klubu sportowego Just Team na 76. Mistrzostwach Polski U20 organizowanych przez PZLA w dniach od 7 do 9 lipca. Jak się okazało, na tych samych zawodach młodziutka Maja Chamot z KS Sprint Bielsko-Biała zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski pośród startującej młodzieży.

Swoim niezwykle udanym startem Maja Chamot z KS Sprint udowodniła, że z pewnością jest najlepszą młodocianą tyczkarką w naszym kraju. Dzięki wynikowi 3.90, który uzyskała w bardzo trudnych warunkach technicznych, z łatwością zdobyła złoty medal, jako jedyna z całej ekipy Śląska. Niestety, młoda zawodniczka nie może spocząć na laurach – wciąż jeszcze walczy o zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata U20 w Kolumbii.

Jej koledzy i koleżanka z drużyny nie mieli aż tyle szczęścia. KS Sprint Bielsko-Biała wystawił na Mistrzostwa Polski U20 czwórkę młodych zawodników, jednakże tylko Maja Chamot zajęła miejsce na podium.

fot. KS Sprint Bielsko-Biała – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.