4 grudnia: Magia Świąt w Jaworzu

4 grudnia: Magia Świąt w Jaworzu

——

Data Wydarzenia: 4 grudnia; godzina: 14:00,  2021.
Miejsce: Jaworze.

——

Z okazji nachodzących świąt i zbliżających się Mikołajek w Jaworzu zorganizowano świąteczny festiwal dla całych rodzin i dzieci. Przewidziano mnóstwo atrakcji, wśród których z pewnością każdy bez względu na wiek odnajdzie coś dla siebie. Na jeden z pierwszych jarmarków przed świętami zapraszamy w sobotę 4 grudnia od godziny 14:00.

Na uczestników spragnionych świątecznych klimatów czeka wiele atrakcji – nie zabraknie koncertów, stoisk z wyrobami rękodzielniczymi czy słodkiego poczęstunku.

Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się poniżej:

  • 14:00 – Amfiteatr w Jaworzu – początek imprezy:
    • w tym: spotkanie dzieci ze świętym Mikołajem (obowiązują wcześniejsze zapisy);
  • 15:45 – koncert zespołu Włóczykije;
  • 17:30 – koncert Kapeli Góralskiej Straconka;

W trakcie trwania festiwalu otwarty będzie Jarmark Świąteczny ze straganami rękodzielniczymi, gastronomicznymi i świątecznymi wyrobami regionalnymi, a także kiermasz charytatywny Fundacji Serce dla Maluszka, który wszystkie środki ze sprzedaży ciepłych potraw i atrakcyjnych drobiazgów przeznaczy na leczenie ich podopiecznego Kajtka.

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.