Lotto Super Liga

Lotto Super Liga – światowy tenis z BKT Advantage

Lotto Super Liga

Data Wydarzenia: 14 sierpnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Już wkrótce w Bielsku-Białej ponownie sportowe emocje! W niedzielę 14 sierpnia tenisiści z BKT Advantage podejmą u siebie zawodników z Klubu Górnik Bytom w ramach 7. kolejki Lotto Super Ligi, jednego z największych wydarzeń tenisowych w regionie! Start imprezy już o godzinie 09:30.

Na kortach należących do BKT Advantage zobaczymy gwiazdy światowego tenisa, których nie trzeba nikomu przedstawiać, m.in. Lindę Noskovą, triumfatorkę ubiegłorocznego turnieju juniorów Roland Garrosa, a także Lukasa Lacko, olimpijczyka z Londynu. Ta dwójka razem ze swoimi kolegami z drużyny wystąpi w jednej z dwóch wybranych kategorii, czyli singiel lub gra podwójna.

Lotto Super Liga to nowatorski projekt, który powstał z myślą o dostarczeniu kibicom dużej dawki sportowych emocji. Przypomnijmy, że w ramach zmagań polscy i światowi tenisiści rywalizują o tytuł drużynowego Mistrza Polski w tenisie ziemnym. Spotkanie BKT Advantage z Górnikiem Bytom to jeden z ostatnich meczy – wkrótce dowiemy się, które ekipy zakwalifikują się do ścisłego finału.

fot. BKT Advantage Bielsko-Biała – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.