Lokalne Inicjatywy Społeczne - 5. edycja programu

Lokalne Inicjatywy Społeczne – 5. edycja programu

Lokalne Inicjatywy Społeczne - 5. edycja programu

Data Wydarzenia: do 31 stycznia, 2022;
Miejsce: powiat żywiecki;

——–

Ruszyła już 5. edycja popularnego LISa, czyli programu grantowego o nazwie Lokalne Inicjatywy Społeczne, który wspiera przeprowadzanie małych projektów zmian i usprawnień na terenie powiatu żywieckiego. Za jego powstanie odpowiada firma Żywiec Zdrój.

Lokalne Inicjatywy Społeczne to program finansowany przez firmę Żywiec Zdrój, dzięki którego można otrzymać grant na wykonanie lokalnego projektu wprowadzającego istotne zmiany lub usprawnienia w najbliższym otoczeniu. W tym roku LIS skierowany jest do jednostek oświatowych i organizacji pozarządowych z trzech gmin w powiecie żywieckim – chodzi tutaj o Gminę Jeleśnia, Węgierska Górka i Radziechowy-Wieprz. Wartość dofinansowania na jeden cel nie może przekroczyć kwoty 20 tysięcy złotych.

Obecnie można składać wnioski o udzielenie grantu na autorskie projekty – program grantowy Lokalne Inicjatywy Społeczne przyjmuje propozycje mieszkańców powiatu żywieckiego do 31 stycznia 2023 roku. Więcej informacji na temat regulaminu i kolejnych etapów konkursu znajdziecie na stronie internetowej firmy Żywiec Zdrój.

fot. LIS Żywiec ZdrójŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.