Lodowisko w Cieszynie rozpoczyna sezon 2022/2023!

Lodowisko w Cieszynie rozpoczyna sezon 2022/2023!

Lodowisko w Cieszynie rozpoczyna sezon 2022/2023!

Data Wydarzenia: od 26 września, 2022;
Miejsce: Cieszyn;

——

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich entuzjastów sportów zimowych – kryte lodowisko w Cieszynie rozpoczyna swoją działalność! Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego i hokejowego 2022/2023 już wkrótce, bo w poniedziałek 26 września na cieszyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Cieszynie to niezwykły, wszechstronny obiekt. W ciągu wakacji służy jako boisko do sportów letnich, sala koncertowa czy miejsce do organizacji wszelkich targów i jarmarków. Z kolei zimą przekształca się w przestronne, zadaszone lodowisko, na którym można jeździć na łyżwach, grać w hokeja i curling, uprawiać łyżwiarstwo figurowe oraz urządzać dyskoteki i zabawy na lodzie. Ponadto na Hali Widowiskowo-Sportowej dostępna jest także wypożyczalnia niezbędnego sprzętu do jazdy na łyżwach i nie tylko.

Zachęcamy do odwiedzin na lodowisku w Cieszynie, ponieważ za niewielką opłatą można się tam świetnie bawić! Cennik biletów razem ze szczegółowym planem każdego dnia otwarcia znajdziecie tutaj.

fot. Sport CieszynBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.