Lodowisko na Rynku w Żywcu dostępne bezpłatnie

Lodowisko na rynku w Żywcu całkowicie bezpłatne!

Lodowisko na Rynku w Żywcu dostępne bezpłatnie

Data Wydarzenia: 6 grudnia, 2022;
Miejsce: Żywiec;

——–

W odpowiedzi na głosy mieszkańców na swojej stronie internetowej Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor poinformował o rozpoczęciu montażu lodowiska na rynku miejskim. Obiekt ma być dostępny dla wszystkich całkowicie bezpłatnie.

Lodowisko na rynku powstanie dzięki mieszkańcom, którzy kilka tygodni temu w przeważającej większości opowiedzieli się za jego wybudowaniem pod pytaniem ze strony Burmistrza Miasta Żywca. W ten sposób miejska ślizgawka służyć będzie wszystkim przez cały sezon zimowy 2022/2023, a korzystanie z niej będzie całkowicie bezpłatne – zapłacimy tylko za ewentualne wypożyczenie łyżew.

Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor zapowiedział, że planowane uruchomienie obiektu ma nastąpić już 6 grudnia. Otwarcie bezpłatnego lodowiska na rynku może się jednak opóźnić ze względu na warunki pogodowe, gdyż w razie dodatniej temperatury schłodzenie powierzchni może potrwać kilkanaście godzin dłużej.

fot. Antoni Szlagor Burmistrz Miasta Żywca – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.