Lipowa: Koncert Muzyki Filmowej

Lipowa: Koncert Muzyki Filmowej

Lipowa: Koncert Muzyki Filmowej

Data Wydarzenia: 26 listopada, 2022;
Miejsce: Lipowa, powiat żywiecki;

——

Wójt Gminy Lipowa serdecznie zaprasza na uroczysty Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu grupy muzycznej Beskid SoundProject Orchestra, czyli uznanych w regionie instrumentalistów o międzynarodowej sławie. Wydarzenie ma uczcić generalny remont sali OSP w Miejskim Centrum Aktywności w Lipowej.

Beskid SoundProject Orchestra to utalentowana grupa muzyczna, która zadebiutowała w roku 2017 na festiwalu kolędowym im. Łukasza Ząbka.  Od tamtej pory koncertowali w Polsce i na świecie, gdzie pod batutą niezastąpionego Sebastiana Niemczyckiego zdobyli kilka nagród w wojewódzkich konkursach muzycznych. Orkiestra może się pochwalić współpracą z np. tenorem Michałem Borkowskim. Na Koncercie Muzyki Filmowej w Lipowej zagra natomiast razem z sopranistką Pauliną Duc.

Na pełen niezapomnianych wrażeń Koncert Muzyki Filmowej z Beskid SoundProject Orchestra na sali OSP w Lipowej zapraszamy w sobotę 26 listopada o godzinie 19:30. Wstęp wolny dla wszystkich – liczba miejsc ograniczona!

fot. UG Lipowa – FBŻywiec

Żywiec Na Sygnale

Atrakcje w Żywcu

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.