Skoki narciarskie - inauguracja sezonu letniego w lipcu w Wiśle!

Letnie Grand Prix 2022 – inauguracja sezonu już w lipcu w Wiśle!

Skoki narciarskie - inauguracja sezonu letniego w lipcu w Wiśle!

Data Wydarzenia: 22-24 lipca, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

W tym roku Wisła zostanie letnią stolicą zmagań sportowych! PZN opublikował oficjalny program trzydniowej inauguracji sezonu letniego w skokach narciarskich, czyli Letniego Grand Prix Wisła 2022, które odbędzie się na Skoczni im. Adama Małysza w dniach od 22 do 24 lipca.

W ramach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle PZN zorganizuje łącznie 4 indywidualne serie zawodów – po raz drugi w historii na Skoczni im. Adama Małysza rywalizować będą również kobiety. W piątek 22 lipca odbędą się treningi, a w sobotę 23 i w niedzielę 24 lipca rozegrają się po dwie serie konkursowe dla zawodników i zawodniczek. W międzyczasie odbywać się będą serie próbne oraz kwalifikacje w obu kategoriach.

Dokładny program inauguracji sezonu letniego w skokach narciarskich, czyli Letniego Grand Prix w Wiśle, znajdziecie poniżej.

Skoki narciarskie - inauguracja sezonu letniego w lipcu w Wiśle!

fot. PZN – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.