Lekkoatletyczne Czwartki wracają na Stadion w Wapienicy

Lekkoatletyczne Czwartki wracają na Stadion w Wapienicy

Lekkoatletyczne Czwartki wracają na Stadion w Wapienicy

Data Wydarzenia: od 22 września, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

Miłośnicy sportów i aktywności fizycznej ucieszą się na wieść o tym, że na Stadion w Wapienicy w Bielsku-Białej powraca jesienna edycja Lekkoatletycznych Czwartków, czyli bardzo popularnych w regionie spotkań sportowych dla dzieci i młodzieży. Co tydzień najmłodsi będą mieli szansę na wykazanie się w różnych dyscyplinach wchodzących w zakres lekkiej atletyki. Do wspólnej zabawy zapraszają bielski KS Sprint i BBOSiR.

W tym roku w ramach Lekkoatletycznych Czwartków na Stadionie w Wapienicy będą mogły występować dzieci z roczników 2010 i młodszych. W programie nie zabraknie konkurencji biegowych i technicznych: będą biegi na 30, 60, 300 i 600/1000 metrów, skoki w dal i wzwyż oraz rzut piłeczką palantową. Dla najlepszych z każdej kategorii przewidziano jak zwykle pamiątkowe medale z dyplomami.

Pierwszy Lekkoatletyczny Czwartek na Stadionie w Wapienicy odbędzie się już 22 września o godzinie 15:30. Kolejny za tydzień, 29 września. Wstęp i udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

fot. KS Sprint Bielsko-Biała – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.