Ławeczki beskidzkie

Ławeczki beskidzkie – zrób zdjęcie i weź udział w konkursie

Ławeczki beskidzkie

Data Wydarzenia: do 1 sierpnia, 2022;
Miejsce: Beskidy;

——

W czerwcu po polskiej i słowackiej stronie Beskidów pojawiło się aż 26 nowych ławeczek beskidzkich, czyli miejsc do odpoczynku jednocześnie nawiązujących do kultury oraz dziedzictwa regionalnego dzięki drewnianym rzeźbom. Aby zachęcić turystów do odwiedzania ich, Lokalna Organizacja Turystyczna LOT Beskidy zorganizowała specjalny konkurs fotograficzny, w którym można zdobyć ciekawe nagrody.

Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy odwiedzić jedną z wielu ławeczek beskidzkich, zrobić sobie z nią zdjęcie, a potem wysłać fotkę do LOT Beskidy ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Następnie na stronie organizacji odbędzie się głosowanie internautów – autorzy 10 najwyżej ocenionych fotografii wygrają zestaw upominkowy w postaci tzw. pudełka beskidzkiego. Zgłoszenia można przesyłać do 1 sierpnia.

Ławeczki beskidzkie można znaleźć w różnych miejscach na najbardziej popularnych szlakach w Beskidach, m.in. na Szyndzielni i Dębowcu, na Skrzycznem, w kamieniołomie w Kozach, na Złotym Groniu, na Soszowie i Górze Cieślar, na Makowej Górze czy w słowackich miejscowościach Svedernik i Zakamenne.

fot. LOT BeskidyBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.