Kulig Andrzejkowy w Wiśle

XI Festiwal Piosenki Europejskiej w Wiśle

——

Data Wydarzenia: 27 listopad, godzina: 18:00.
Miejsce: Wisła.

——

W sobotę 27 listopada Miasto Wisła oferuje niezwykle ciekawe wydarzenie, czyli Kulig Andrzejkowy w postaci balu przebierańców, aby uaktywnić mieszkańców, dobrze zjeść i się zabawić! Szykuje się wieczór pełen tajemnic i niespodzianek rodem z amerykańskich filmów! Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na otwarcie imprezy o godzinie 18:00.

Obowiązują wcześniejsze zapisy i opłata wstępna.

W programie festiwalu zaplanowano m.in.:

  • koncert muzyki góralskiej na żywo;
  • pokaz strojów i przebrań andrzejkowych;
  • wyborne menu – w tym żurek, karczek z kapustą i ziemniakami, kiełbasa z różnymi dodatkami, oscypek z żurawiną, bogracz, herbata;
  • słodkie smakołyki dla każdego;

Organizatorzy zachęcają do przebrania się w dowolne stroje według własnego pomysłu – można przyjść jako ulubiony bohater z filmu, bajki czy postać z popkultury. Dla każdej osoby, która założy przebranie, przewidziano prezent!

Impreza trwać będzie do późnych godzin nocnych.

Komentarze (1)

nasz Andrzej też bydzie?

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.