KSA Atemi z medalami na Pucharze Polski w Karate

KSA Atemi z medalami na Pucharze Polski w Karate

KSA Atemi z medalami na Pucharze Polski w Karate

Data Wydarzenia: 17 grudnia, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

To było udane zakończenie sezonu! Zawodnicy z bielskiego KSA Atami zaliczyli wspaniały występ na zawodach o Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate. Organizatorem pierwszych rozgrywek najmłodszych karateków o tak wysokiej randae byli m.in. Stowarzyszenie Sportu i Kultury Paideia oraz Polska Unia Karate.

Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate odbył się w sobotę 17 grudnia w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzebnicy. Do rywalizacji przystąpiło aż 362 zawodników i zawodniczek z 55 klubów sportowych, którzy występowali w trzech możliwych klasyfikacjach wiekowych. Młodziki z KSA Atemi popisali się zwłasza w kategorii U10 i U12, w których zdobyli dwa brązowe medale: brązowymi medalistami zostali Maksymilian Ryś i Alicja Kasińska.

Pozostali zawodnicy KSA Atemi również zajęli wysokie miejsca w tabeli na Pucharze Polski w Karate. W kategorii U10 Iga Ryś uplasowała się na 5. pozycji, z kolei w kategorii U14 Natasza Kwiatkowska wywalczyła 7. miejsce.

fot. KSA Atemi – FBBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.