KS Sprint wywalczył dwa medale na Mistrzostwach Polski

KS Sprint wywalczył dwa medale na Mistrzostwach Polski

KS Sprint wywalczył dwa medale na Mistrzostwach Polski

Data Wydarzenia: 9-11 czerwca, 2022;
Miejsce: Bielsko-Biała;

——

KS Sprint triumfuje! W dniach od 9 do 11 czerwca w Suwałkach odbyły się organizowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki 98. Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce, podczas których bielscy lekkoatleci, Maja Chamot i Michał Haratyk, wywalczyli srebrny i złoty medal, zyskując tytuł Wicemistrzyni i Mistrza Polski. W trzydniowych zawodach pokonali blisko 500 zawodników.

Młodziutka, niespełna 20-letnia Maja Chamot po trzech wcześniejszych próbach zdobyła swój pierwszy krążek w zawodach sportowych o takiej skali – z wynikiem 4.00 m udało jej się wywalczyć srebrny medal w skoku o tyczce i tym samym osiągnąć tytuł Wicemistrzyni Polski Seniorek.

Z kolei Michał Haratyk, mistrz w pchnięciu kulą występujący w barwach klubu KS Sprint, nie zawiódł swoich kibiców i dzięki rzutowi na 21.17 m zdobył złoty medal po raz trzeci z rzędu. W ten sposób z łatwością obronił tytuł Mistrza Polski.

fot. KS SprintBielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.