Kradzież samochodu spod bloku w Bielsku-Białej

Kradzież samochodu spod bloku w Bielsku-Białej

——

Data Wydarzenia: 22 listopada, 2021;
Miejsce: Bielsko-Biała.

——

Do policji dotarło zgłoszenie o skradzionym spod bloku samochodzie typu opel tigra. Policjanci bez chwili zwłoki przekazali informację dalej, mając nadzieję, że uda się wypatrzeć na ulicach ukradziony pojazd, zanim złodzieje wyjadą z miasta.

Wkrótce jeden z patroli namierzył kradzione auto. Kierował nim 33-letni mieszkaniec Żywca i jego 26-letni towarzysz z powiatu Bielskiego. Po zatrzymaniu ich na kontrolę drogową obaj mężczyźni zostali przewiezieni na komisariat w celu wyjaśnienia sprawy. Prędko wyszło na jaw, że 33-latek odsiadywał już wcześniej karę za kradzieże samochodów oraz inne drobne przestępstwa.

Skradziony pojazd, po oględzinach kryminalistycznych, został niezwłocznie przekazany w ręce prawowitej właścicielki niecałe kilka godzin po zniknięciu z parkingu. Natomiast jeśli chodzi o złodziei, za swoje przewinienie grozi im 5 lat więzienia. W przypadku 33-latka z Żywca, z racji jego kryminalnej przeszłości, sprawa bardziej się komplikuje, a ostatecznie o losie recydywisty zadecydują sąd wraz z prokuratorem.

Komentarze (1)

hehe głupi i głupszy

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.