Bielsko-Biała: Koncert Lato z Kulturą - Dumni z BB

Beskid Śląski

“Koziołek Matołek” w Bielsku-Białej – 16 Maja

Koziołek Matołek w ten weekend zawita do Bielska-Białej. Wszyscy wiedzą, że kozy podkuwają w Pacanowie, a 16 maja – w niedzielę – Koziołka Matołka będzie można zobaczyć w Bielsku-Białej w Teatrze Banialuka.

Przedstawienie odbędzie się “pod chmurką” – z powodu obostrzeń pandemicznych nadal Teatry nie mogą przyjmować swoich gości.

Najmłodsi będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć taką formę sztuki poza Teatrem.

Koziołek Matołek w tym roku obchodzi 89 lat. Jest to bajka, na której wychowało się pokolenie naszych pradziadków, dziadków, rodziców oraz nas. Teraz mamy okazję przekazać to na kolejne pokolenie.

Warto przekazać najmłodszym wiedzę o tym kim był Kornel Makuszyński i Mariana Walentynowicz. To właśnie ten duet stworzył jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci bajkowych w Polsce jaką jest Koziołek Matołek.

Pierwszy spektakl startuję 16 maja o godzinie 11:00 kolejny odbędzie się tego samego dnia o godzinie 16:00.

Pogoda zapowiada się słonecznie więc bez obaw w ten weekend w Beskidach można odwiedzić miasto Bielsko-Biała i zobaczyć naszego Koziołka Matołka.

Zabawa gwarantowana dla całej rodziny włącznie z najmłodszymi jej członkami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: www.bianialuka.pl.

Data Wydarzenia: 16 Maja
Miejsce: Bielsko-Biała, Teatr Banialuka

Aktualizacja:

Niestety z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych przedstawienie Koziołka Matołka w dniu jutrzejszym zostało przełożone na przyszły tydzień.

Powiązane wpisy

Komentarze (4)

Już nie ma biletów.

23 maja ma być Bolek i Lolek.

Zapowiadało sie słonecznie 😎

no niestety od samego rana leje 🙁 a pomysl swietny, mozna by to powtorzyc mimo braku obostrzen pandemicznych

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.