Świąteczny Piknik Organizacji Pozarządowych w Gemini Park

Świąteczny Piknik Organizacji Pozarządowych w Gemini Park

——

Data Wydarzenia: 18 grudzień, 2021; godzina 12:00 – 18:00.
Miejsce: Bielsko-Biała, Centrum Handlowe Gemini Park.

——

Dnia 18 grudnia odbędzie się już 9. Piknik Organizacji Pozarządowych. Ze względu na nadchodzące wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia, tegoroczna edycja przyjmie formę targów, na którym wystawcy promować będą własne lokalne wyroby, produkty i usługi – nie zabraknie regionalnej muzyki, rękodzielnictwa oraz wypieków, a także konkursów z nagrodami dla najmłodszych!

Piknik Organizacji Pozarządowych to okazja nie tylko do zaprezentowania się społeczności, ale też do przybliżenia młodzieży dawnych, często nieznanych lub nieco zapomnianych tradycji świątecznych. Oprócz stoisk z ozdobami, bombkami choinkowymi, stroikami czy regionalnymi potrawami na uczestników czeka szereg atrakcji, m.in.:

  • koncert zespołu Włóczykije;
  • kolędowanie z zespołem “Maliniorze”;
  • korowód z grupą perkusyjną “Walimy w Kocioł”;
  • mobilna stacja krwiodawstwa;
  • liczne pokazy, np. gimnastyki artystycznej lub grup tanecznych;
  • świąteczne warsztaty plastyczne;
  • zabawy z aniołkami;

Całość wydarzenia zostanie zrealizowana na parterze Centrum Handlowym Gemini Park w godzinach od 12:00 do 18:00.

fot. UMBB

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.