Konkursy świąteczne w Wiślańskim Centrum Kultury

Konkursy świąteczne w Wiślańskim Centrum Kultury

Konkursy świąteczne w Wiślańskim Centrum Kultury

Data Wydarzenia: do 6 grudnia, 2022; 
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Mikołajki to czas, który sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju konkursów świątecznych. Z tego powodu Wiślańskie Centrum Kultury zachęca do wzięcia udziału w aż dwóch konkursach – do wyboru są zmagania plastyczne lub literackie.

Pierwszy konkurs o nazwie Otulmy Zimę Blaskiem polega na stworzeniu dowolnej pracy plastycznej o tematyce zimowej lub świątecznej w sposób zespołowy. Przez zespół rozumie się grupę osób spokrewnionych ze sobą, najlepiej członków wielopokoleniowej rodziny. Dowolny własnoręczny wytwór należy dostarczyć na wystawę do siedziby Wiślańskiego Centrum Kultury – zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkursy świąteczne w Wiślańskim Centrum Kultury

Z kolei drugi konkurs świąteczny dla młodzieży polega na napisaniu krótkiego wiersza o tematyce świątecznej. Autor najlepszego poematu nie tylko otrzyma wyjątkowy prezent, ale także zostanie pomocnikiem Mikołaja i pomoże mu rozświetlić miejską choinkę na wiślańskim rynku podczas Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Więcej szczegółów na plakacie powyżej.

Swoje zgłoszenia do obu konkursów świątecznych można składać do 6 grudnia włącznie. Regulaminy znajdziecie na stronie internetowej Wiślańskiego Centrum Kultury.

fot. UM WisłaCieszyn

Cieszyn Na Sygnale

Atrakcje w Cieszynie

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.