Konkurs świąteczny w skokach narciarskich w Wiśle!

Konkurs świąteczny w skokach narciarskich w Wiśle!

Konkurs świąteczny w skokach narciarskich w Wiśle!

Data Wydarzenia:  22 grudnia, 2022;
Miejsce: Wisła, powiat cieszyński;

——

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia PZN zaprasza na wyjątkowy konkurs świąteczny w skokach narciarskich, czyli Mistrzostwa Polski Kobiet i Seniorów! Na skoczni im. A. Małysza w Wiśle nie zabraknie zarówno sportowych emocji, jak i okazji do zobaczenia naszych najlepszych skoczków na żywo!

Mistrzostwa Polski Kobiet i Seniorów w skokach narciarskich w Wiśle to specjalny konkurs świąteczny organizowany przez PZN, podczas którego zawodnicy oraz zawodniczki mogą wykazać się pod okiem znakomitych polskich sław z tej zimowej dyscypliny sportu. Na żywo zobaczymy m.in. Dawida Kubackiego, Kamila Stocha czy Piotra Żyłę, którzy będą dopingować skoczków biorących udział w zmaganiach. To niebywała gratka dla prawdziwych fanów skoków narciarskich!

Zachęcamy do oglądania konkursu świątecznego na skoczni im. A. Małysza w Wiśle! Mistrzostwa Polski Kobiet i Seniorów odbędą się w czwartek 22 grudnia. Jak podaje PZN, o godzinie 14:30 rozpoczną się oficjalne treningi, z kolei o 16:45 zacznie się pierwsza seria konkursowa pań.

fot. PZN

 Bielsko

Bielsko Na Sygnale

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.