Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży "Mikołaj z Goleszowa"

Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży “Mikołaj z Goleszowa”

——

Data Wydarzenia: 29 listopad, 2021;
Miejsce: Wisła.

——

W ubiegłą sobotę, czyli 27 listopada, odbył się wyjątkowy konkurs w skokach narciarskich dla dzieci i młodzieży, organizowany przez LKS Olimpia Goleszów na skoczniach w Wiśle-Centrum. W sumie wystartowało aż 60 uczestników w przedziale roczników 2008-2018 w pięciu różnych kategoriach wiekowych – najmłodszym sportowcem był 3-letni zawodnik z LKS Klimczok Bystra, najstarszym zaś niespełna 13-letnia dziewczynka z WSS Wisła.

Bardzo dobrze zaprezentowali się skoczkowie z klubu WSS Wisła, którzy zostali zwycięzcami w większości klasyfikacji, bezkompromisowo zajmując dostępne pierwsze miejsca. Jedynie w kategorii “Chłopcy z roczników 2013-2012” triumfował reprezentant lokalnego klubu LKS Olimpia Goleszów. Najlepsi skakali na odległość około 20 metrów.

Dla wielu zawodników to naprawdę wspaniały początek narciarskiej przygody i kariery. Kto wie, być może wśród nich znajdzie się zastępca Kamila Stocha lub Piotra Żyły.

fot. Urząd Gminy Istebna

Komentarze (2)

Moja córka ma 3 latka i nie wyobrażam jej sobie na skoczni, haha 🙂

ciekawe czy wsrod nich jest nastepca Adama Malysza i Kamila Stocha 🙂

Napisz komentarz

Polityka Prywatności
Klikając przycisk Zgadzam się, potwierdzasz i akceptujesz, że ta witryna może automatycznie odczytywać i przechowywać niektóre dane osobowe o Tobie, takie jak adres IP, nazwa i wersja przeglądarki i systemu operacyjnego oraz pliki cookie. Jeśli i kiedy wypełnisz jakiekolwiek formularze internetowe na tej stronie, możesz zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu e-mail, adresu i innych danych osobowych - w zależności od tematu tych formularzy. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy udostępnisz nam te informacje, czy nie.